Wybierz język:
Wybierz język:
Firma czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

 

Aktualnie:
  • slider07
  • slider06
  • slider05
  • slider04
  • slider03
Tomplast

Siedziba firmy


TOMPLAST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Modlińska 288
03-152 Warszawa
tel. +48 22 614 92 05, +48 601 25 38 39
tel./fax. +48 22 614 93 70            
e-mail: biuro@tomplast.com.pl

Oddział Wrocław


TOMPLAST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Kobierzycka 20E
52-315 Wrocław
tel. +48 71 338 55 44
e-mail: wroclaw@tomplast.com.pl

 

Kontakt

 

Dział handlowy - Warszawa

Kierownik działu handlowego


Jacek Trzciński
+48 601 620 174
j.trzcinski@tomplast.com.pl

Pobierz wizytówkę !

Specjalista ds. sprzedaży


Sebastian Copija
+48 666 958 858
s.copija@tomplast.com.pl


Dariusz Kordowski
+48 790 450 444
d.kordowski@tomplast.com.pl

 

Specjalista ds. handlu zagranicznego


Grzegorz Michalski
+48 697 170 567
g.michalski@tomplast.com.pl

Pobierz wizytówkę !

Dział zamówień i logistyki


Mariusz Brański
+48 530 77 24 34
zamowienia@tomplast.com.pl

 

Dział

Windykacja, Umowy, Atesty


Ula Tabor
+48 601 25 38 39
u.tabor@tomplast.com.pl

Pobierz wizytówkę !

Fakturowania


+48 608 72 52 27
b.pietrzak@tomplast.com.pl

Księgowość


Sylwia Zakrzewska
22 614 92 05 wew. 16
s.zakrzewska@tomplast.com.pl

Pobierz wizytówkę !

Kadry


Beata Mielcarz-Zwierzyńska
22 614 92 05 wew. 17
b.mielcarz@tomplast.com.pl

Pobierz wizytówkę !

 

Oddział Wrocław
TOMPLAST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Kobierzycka 20E
52-315 Wrocław
tel. +48 71 338 55 44
e-mail: wroclaw@tomplast.com.pl

Dyrektor oddziału


Czesław Adamus
+48 608 50 60 30
c.adamus@tomplast.com.pl

Pobierz wizytówkę !

Specjaliści ds. sprzedaży


Maciej Jasikowski
+48 609 999 225
m.jasikowski@tomplast.com.pl

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !

TOMPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K.