Tomplast

Firma czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 Aktualnie: Firma otwarta jeszcze przez 4 h. 4 min. 4 s. Aktualnie: Firma jest zamknięta

O firmie

O firmie

O FIRMIE

Nasza działalność polega głównie na produkcji dystansów budowlanych stosowanych do zbrojenia, nie jest to jednak nasza wyłączna specjalność. Firma rozwija się dynamicznie, dzięki czemu nie tylko doskonalimy, jakość naszych wyrobów, ale również znacznie poszerzyliśmy ofertę.  Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną szerokiej gamy akcesoriów zbrojarskich, ciesielskich itp.

Dostarczamy towar na największe i najważniejsze budowy w Polsce. Współpracujemy stale z odbiorcami z Niemiec, Francji, Włoch, Litwy i Rosji, Słowacja, Szwecja, Finlandia, Luksemburg, Izrael, Anglia, Irlandia.

Nasz dział handlowy oraz dział wsparcia technicznego zapewnia Państwu profesjonalną obsługę konkurencyjne ceny oraz pomoc w doborze odpowiedniego towaru. Przez cały czas śledzimy rynek, aby nadążać za rozwijającą się nową technologią i proponować coraz to nowsze produkty naszym klientom.

Nasz rozwój oznacza również rozwój działów handlowych oraz magazynów w innych częściach Polski. Otworzyliśmy oddział we Wrocławiu, mamy nadzieję, że umożliwi to dostęp nowych klientów do naszego towaru.

Nasze produkty są poddawane okresowym badaniom dzięki kooperacji z Laboratorium Hydrobudowy -1. Możemy z całą odpowiedzialnością zagwarantować wysoką, jakość i terminowe dostawy. Nieustannie pracujemy, nad jakością naszych usług, wychodzimy naprzeciw coraz to nowszym technologiom. Dążymy do innowacyjnych rozwiązań w celu dotrzymania kroku naszym wymagającym klientom. Nasze podkładki betonowe posiadają deklarowane cechy techniczne:

  • Wytrzymałość na ściskanie klas B 50
  • Mrozoodporność F=150
  • Wodoszczelność W12

Firma Tomplast otrzymała Krajową Ocenę Techniczną IBDiM-KOT-2020/0520 wydaną przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów. Aprobata dotyczy pozytywnej oceny technicznej i przydatności wyrobu budowlanego: Podkładki dystansowe do zabezpieczenia stali zbrojeniowej.

Posiadamy na wyposażeniu różnorodne pod względem możliwości przewozowych samochody dostawcze i ciężarowe oraz na stałe współpracujemy z firmami kurierskimi oraz spedycyjnymi, co pozwala nam dostarczyć towar na terenie całej Polski i Unii Europejskiej.

Przy nawiązaniu stałej współpracy oferujemy zniżki na wszystkie produkty, a także możliwość rozliczeń z odroczonym terminem płatności.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach między 8 a 16.